Кошик
18 відгуків
РЕЄСТРАЦІЯ КОНСУЛЬТАНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ В АКТИВНУ КОМАНДУРЕЄСТРАЦІЯ
+380
98
343-55-42
+380
50
243-05-06

Про нас

Реєстрація в компанію Джерелія

Отримайте всі переваги від користування продукцією Джерелія.

Зареєструйтесь та Ви отримаєте:

  • диференційовану знижку 20-25%
  • доставку Новою поштою всього 15 грн (доставка кур'єром додому всього 43 грн)
  • Подарунки від компанії при реєстрації
  • Подарунки та акційні пропозиції, що діють тільки для зареєстрованих користувачів
  • Подарунок до Вашого дня народження

Джерелія вийшла на ринок всього трішки більше 2-х років тому, але відразу впевнено заявила про себе ринку України і не тільки. Кожного каталогу з'являється велика кількість новинок, додаються все нові кращі виробники України, яким Джерелія допомагає розвивати своє виробництво, розширювати робочі місця. На сьогодні в компанії Jerelia налічується більше 50 українських виробників. Всі вони є унікальними в своєму роді і виготовляють для Джерелії унікальну продукцію, яку ви більш ніде не купите. Всі виробництва мають сертифікати Європейського рівня. На даний момент в каталозі налічується більше 500 артикулів продукції, а асортимент може задовольнити навіть найвибагливішу українську сім'ю.

Реєстрація в Джерелія дозволить кожній людині використовувати всі переваги від співпраці з компанією. Оскільки, Джерелія хоче, щоб кожна українська сім'я могла використовувати свої, близькі нам продукти в щоденному користуванні. Щоб ми цінували саме українського виробника і віддавали йому перевагу. А завданням, Джерелії - є показати всю силу, творчість та якість продукції в каталозі.

Також, другим і головним напрямком компанії Джерелія є допомогти якомога більшій кількості українців достойно заробляти у власній державі. Тому, компанія обрала схему просування товару "від рук в руки", або ще називають цей вид - мережевим маркетингом, прямими продажами, МЛМ тощо. Джерелія дозволяє абсолютно кожному достойно заробляти відносно вкладених зусиль. Співпрацю можна починати з 16 років. Решта не має значення: ні освіта, ні досвід, ні вік.

social-icon
Loading...