Кошик
18 відгуків
ЗНИЖКА 25% та ПОДАРУНОК ЗА ЗАКАЗРЕЄСТРАЦІЯ
+380
98
343-55-42
+380
50
243-05-06
Товари українських виробників
Корзина
Про мене - Оксана Хлібкевич - Лідер компанії Джерелія

Про мене - Оксана Хлібкевич - Лідер компанії Джерелія

Давайте знайомитись:

 

Оксана Хлібкевич

Вітаю! Мене звати Оксана Хлібкевич.

Сьогодні я успішна жінка, кохана дружина та щаслива мама 3-х донечок.

Але так було не завжди!

Рівно 2 роки назад, я прийшла в цей бізнес абсолютним новачком. По складу характеру я інтроверт, до цього ще й дуже сором’язлива та з цілою купою комплексів! Адже 3 декрети підряд позначились на мені. Деградація відбувалась повним ходом(((

Я по своїй суті завжди була лідером: лідер по навчанні, лідер по організації. Я дуже люблю вчитись і досі, а особистісний розвиток для мене – це головне в житті!

Тому, перебуваючи в декреті більше 8 років, рутина мене поглинула повністю. Я прийняла тверде рішення – змінити своє життя!

І всесвіт почув моє прагнення. Вже незабаром я знайшла компанію Джерелія. Рішення почати бізнес було прийнято миттєво. Я з головою ринула в роботу. Виділяла багато часу. Але… очікуваного результату не було ☹

Тоді, я зрозуміла, що не достатньо кваліфікована в цій сфері і почала вчитись. Я пройшла масу тренінгів, як безкоштовних, так і платних. Здобула освіту інтернет-маркетолога, вивчила основи просування себе і свого бізнесу в інтернеті. Навчилась самостійно створювати сайти та налаштовувати їх, оволоділа знанням просування в соціальних мережах, навчилась знімати відео, які цікаві та продають, вивчила копірайтинг.

олесь тимофеев
Тренінг Олеся Тимофіїва в Києві про просуванні сайту та бізнесу в інтернеті

Журнал Versal надрукував мій відгук про тренінг Оксани Мельникович про старт бізнесу!

Також, я багато працювала над собою. Я поборола свої страхи, комплекси та упередження. Тепер, я з легкістю знімаю відео, виступаю на велику аудиторію, легко знайомлюсь з людьми та комунікую з ними.    

 

   

 

Виступ на бізнес-конференції "Все буде Jerelia" у Львові в жовтні 2017 року

      

Також, в 2017 році вийшла перша моя PDF-книга "7 способів, як почати бізнес і не прогоріти", в якій я детально описую 7 реальних способів для початківців, як почати свій власний бізнес.

 

 

Люблю цей бізнес ще за те, що тут я постійно знайомлюсь та спілкуюсь з успішними людьми, подорожую всією сім'єю, адже роботу я веду виключно в інтернеті і можу працювати з любої точки світу.


З інвестором компанії Джерелія Сергієм Щербиною.


Бізнес-конференція Лідерів Джерелія. Київ. Конгрес-готель "Пуща"

 


Поїздка в Буковель всією сім'єю. Літо 2017 р.


Моє домашнє робоче місце. Без начальника і без будильника :)

 

І зараз всі знання та набутий досвід активно використовую в роботі. Тільки після навчання і правильної роботи, я отримала перші результати! Я заснувала навчальний проект tobePROFI, який покликаний покроково ввести в роботу новачка і довести його до результату!

Зараз, я – Старший Менеджер компанії Джерелія. За останній рік я збільшила свій дохід втричі. Я подорожую за рахунок компанії, отримую цінні подарунки та премії.

В моїй команді зараз багато Лідерів з усієї країни, які активно працюють по нашій системі і швидко отримують свої результати!


Мої перші партнери

Наша команда лідерів

 

21 січня наша команда стала №1 в компанії Джерелія! 

Наш Менеджер Марія Лаврів ввійшла в ТОП-3 і отримала 3 цінних подарунки від компанії, а це: iPhone7, AppleWhotch, ноутбук вартістю більше 70 000 грн! 

І це наша перемога!

   

Вручення подарунків

 

Фото із зустрічі:

   

   

  

  

Сьогодні у вас є вибір: залишити все, як є у вашому житті (домашні клопоти, рутина, нелюбима робота, вічно ниючі друзі тощо) і продовжувати доживати його.

А є інший шлях. На нього йдуть тільки ті, хто готовий взяти відповідальність за себе, своїх дітей і сім’ю в свої руки та змінити життя. Жити в кайф, радіти кожному дню, подорожувати, розвиватись, будувати кар’єру, отримувати в десятки більші доходи!

Якщо ви – саме така людина, запрошую в нашу команду! А разом ми змінимо не тільки себе, а й світ навколо нас!

Рада буду бути причетною до ще однієї історії успіху компанії Джерелія!

 

Давайте зробимо наше життя яскравіше разом!

+380983435542
+380502430506
e-mail: o.khlibkevych@gmail.com
skype: oksana.hlibkevych1

 

https-upload.wikimedia.orgwikipediacommonsthumbcc2F_icon.svg2000px-F_icon.svg
5291fb_5be1b0ab870b474abc279c482beab193 (1)
https-cdn.pixabay.comphoto201609170703instagram-1675670_960_720
https-upload.wikimedia.orgwikipediacommonsthumb337Youtube.svg2000px-Youtube.svg

 

РОР

 

social-icon
Loading...