Кошик
18 відгуків
РЕЄСТРАЦІЯ КОНСУЛЬТАНТІВ ТА ПАРТНЕРІВ В АКТИВНУ КОМАНДУРЕЄСТРАЦІЯ
+380
98
343-55-42
+380
50
243-05-06

Догляд за обличчям

Компанія Джерелія має широку і багату лінійку засобів по догляду за обличчям. Лінійки представлені різними серіями:

YUNA - догляд за жирною проблемною шкірою, яка має спеціальні засоби проти вугрів та лікувальні засоби.

MAVKA - повна лінійка по догляду за шкірою обличчя за антикризовими цінами, але яка є досить ефективною в дії. Є два напрямки: догляд за сухою шкірою обличчя і догляд за нормальною та комбінованою шкірою обличчя.

Botanica Oliva - ексклюзивна повна серія по догляду за шкірою після 25 років. Серія розробленя на основі оливкового сквалену, який є максимально наближеним до природніх особливостей шкіри обличчя і здатен проникати в глибокі шари шкіри, наповнюючи її, зволожуючи та омолоджуючи шкіру. В серії є, також, спеціальна сироватка (маска) на тканинній основі, яка дає миттєвий результат.

Rozkishna - повна серія VIP-догляду за шкірою обличчя після 40 років із багатим вмістом низькомелекуляної гіалуронової кислоти, а також природніх масел та олій.

Ikra - серія, яка є ХІТовим продуктом компанії Джерелия, розроблена на основі чорної та червоної ікри та біозолота. Дуже ефективна в відновленні шкіри обличчя, підтяжці контуру обличчя, ліфтинг, запобігає утворенні зморшок та усуває вже наявні.

Florana - серія представлена для двох типів шкіри. Перший - для нормальної та комбінованої шкіри. Основним компонентом є муцин равлика. Хіт косметичних засобів останніх 3 років. Креми є дуже ефективні, є повна лінійка, а також, маска для обличчя, яка дає видимий результат вже після першого застосування. Другий тип - для сухої та чутливої шкіри. Супер ефективна серія на основі драконового дерева, яке здатне зберігати вологу, це панацея для сухої шкіри. Також, є маска для чутливої та обезводженої шкіри, яка дає ефект вже після першого застосування.

Spa - серія для особливого догляду за шкірою обличчя. Вона має в складі тільки унікальні засоби: молочний пілінг обличчя, спа маски для обличчя для всіх потреб, маска проти вугрів, для жирної шкіри. Вся серія високо ефективна та дієва.

Vihola - спеціальна серія для догляду за шкірою обличчяи взимку. Вона здатна захистити ніжну шкіру обличчя до температури -30.

1 2 ... 4

Купити косметику по догляду за обличчям, маску для обличчя, пілінг обличчя, крем для обличчя, догляд за сухою шкірою обличчя, догляд за жирною шкірою обличчя, креми від зморшок, креми і спеціальні засоби проти вугрів ви зможете в нашому інтернет-магазині Джерелія, Джерелия, Jerelia за вигідними умовами та із великими знижками! 

social-icon
Loading...